T-Mobile Olympijský běh 2020

Ve středu 16.9.2020 se děti ze ZŠ a MŠ Nechvalice zúčastily T-Mobile Olympijského běhu, který byl odstartován Rádiem Junior v 10:00 hodin v celé republice.

Před zahájením děti dostaly startovní čísla, byly seznámeni s průběhem běhu a netrpělivě vyčkávaly, kdy vyrazí na trať.

Po odběhnutí všech dětí, nastal čas vyhlášení těch nejlepších a rozdání drobných odměn za účast.  Medaile, diplom a výhra to nesmělo chybět. 🙂

VÝSLEDKY:

ŠKOLKA – 1.  místo Nina Stiborová,
                      2. místo Jakub Voců,
                      3. místo Jáchym Hamberger
(4. místo Andrea Pechánková, 5.místo Viktorie Jakešová, 6.místo Matyáš Dvořák, 7.místo Nikola Čápová, 8.místo Petr Cserge, 9.místo Jonáš Hamberger, 10.místo Jakub Čanda).

ŠKOLA  –    (předškoláci a 1.třída, běh 500 m) 1. místo Antonín Davídek,
                                                                                                   2.místo Lukáš Hejhal,
                                                                                                   3.místo Viktorie Laláková
(4.místo Tereza Čápová, 5.místo Dorota Laláková, 6.místo Veronika Taksová, 7.místo Eliáš Neužil).

(3. – 5. třída, běh 1000 m) 1. místo Kryštof Mikota,
                                                         2. místo Jan Skalický,
                                                         3. místo Zdena Skalická
(4.místo Patrik Zimák, 5.místo Adéla Laláková, 6.místo Josef Davídek, 7.místo Valentina Neužilová, 8.místo Vít Kubec, 9.místo Radek Štemberk).

Když byl závod u konce, starší děti měly za úkol nakreslit olympijské kruhy a užít si tak posledních pár minut před obědem.

Věříme, že se dětem běh líbil a odstartovaly tím hezký začátek školního roku.