Jak probíhal říjen a listopad? V říjnu jsme si užili hudební vystoupení Písničky z pohádek“, zazpívali jsme si i zatančili. Začátkem října jsme také začali navštěvovat kroužky, které probíhají na naší škole.  Koncem října jsme opět „nastartovali“ počítače, telefony, tablety a opět se ponořili do tajů distanční výuky. A v listopadu hurá zpět do školy. Čekaly nás oslavy svatého Martina, na louce za Nechvalicemi jsme Martina přivítali a hledali poklad. Zároveň nás čekala práce velmi těžká a zodpovědná – začínali jsme nacvičovat na vánoční besídku. A při tom všem se ještě stíháme učit a to velmi dobře.

Co jsme všechno stihli v prvním měsíci nového školního roku – v září? Přivítali jsme nové prvňáčky a začali pilně pracovat. Úspěšně jsme splnili sportovní disciplíny Nechvalického pětiboje, užili jsme si výlet na rozhlednu Kuníček. Ve škole nás navštívila lektorka dopravní výchovy a své nově získané znalosti jsme předvedli na dopravním hřišti v Příbrami.

Leden 2022

INFORMACE PRO RODIČE

Rozvrhy žáků I. a II.třída

Rozvrhy třídy 2021-2022

Zájmové kroužky

PŘEHLED ZÁJMOVÝCH AKTIVIT NA ZŠ NECHVALICE 2021

Organizace školního roku – prázdniny aj.

Organizace školního roku 2022