Drakiáda; Štrůdlobraní; Halloween

Dne 21. 10. 2022 se děti ze školy a školy zúčastnily „Drakiády s dračí stezkou“. Po splněných úkolech přišel čas pouštění draků. Děti tak odstartovaly začátek podzimních prázdnin.

Po prázdninách 31. 10. 2022 byl pro děti připraven „Halloweenský den“. Školka i škola měla svůj program. Žáci základní školy měli možnost užít si tento den i se spaním ve škole. Paní vychovatelky pro ně připravily nabitý program, na který, doufáme, vzpomínají ještě dnes.

Aby to rodiče měli pestřejší, maminky měly za úkol i s dětmi, upéci štrůdl, který mají všichni rádi. Uspořádali jsme tak ve škole „Štrůdlobraní“. Celkem se rozhodovalo mezi 12ti štrůdly a vybrat tři nejchutnější, nebylo vůbec snadné. h. Všechny byly výborné a každý s jinou chutí. Porota však musela, na základě svých hlasů, rozhodnout o třech vítězích. Maminkám a dětem ještě jednou gratulujeme a slibujeme, že pro Vás opět něco vymyslíme. 🙂