Drakiáda; Jablkobraní; Halloweenský večer

V úterý 17. 10. čekal děti na celé škole projektový den- Drakiáda. Dopoledne děti vyrobily draky podle své fantanzie a po prohlédnutí, zhodnocení zdařilých jsme šli ven. Bohužel nám moc nefoukal vít, ale i tak si to všichni užili.

Ve středu 25. 10. 2023 probíhalo Jablkobraní. Děti ze školy měly za úkol připravit s maminkami něco dobrého z jablek. K ochutnání a posouzení bylo 15 jablečných dobrot. Porota posoudila i kreativní a velmi chutné výrobky a tím bylo želé z jablečného moštu, jablečný sachr a obrácený koláč.  Vítězům ještě jednou moc gratulujeme a těšíme se na recepty.
Ten den, večer, byl pro žáky základní školy a předškoláky připraven Halloweenský večer s přespáním ve škole. Na děti čekalo halloweenské občerstvení a bojový úkol. Všichni to skvěle zvládli.